menuordersearch
yaghoot-co.com

تحویل اکسپرس ,

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

جهت تأمین رضایت خاطر مشتریان، محصولات سفارش داده شده با حجم کم در فروشگاه اینترنتی محصولات یاقوت از طریق تحویل اکسپرس برای آن ها ارسال خواهد شد. تحویل اکسپرس به معنای این است که، کالای سفارش داده شده پس از طی کردن مراحل پردازش نرم افزاری و تائید نهایی، سریعاً از قسمت انبار به قسمت ارسال سفارش ها برای مشتری فرستاده می شود.
اگر محل زندگی شما به فروشگاه یاقوت نزدیک باشد، کالای سفارش داده شده در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد و شما قادر خواهید بود محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید. اما برای ارسال محصول به شهرهای دیگر از تیپاکس یا پست پیشتاز برای تحویل کالا استفاده می شود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن محصول سفارش داده شده در فروشگاه اینترنتی یاقوت را تحویل بگیرید.
در حقیقت کالای سفارش داده شما تا قبل از ساعت 14 در هنگام تحویل اکسپرس در همان روز، در ساعت کاری بسته بندی شده و برای تحویل ارسال خواهد شد.

نکات قابل توجه جهت تحویل اکسپرس
ارسال سفارش ها به صورت تحویل اکسپرس، در شهر محل قرارگیری فروشگاه اینترنتی یاقوت، پس از تائید تلفنی و پردازش های نرم افزاری به حداقل 1 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.
در صورتی که از شهرهای دیگری محصول مورد نظر را در یاقوت سفارش داده اید، در نظر داشته باشید که ارسال محصولات به وسیله پست پیشتاز به 72 ساعت و توسط تیپاکس به 48 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.
در صورت ارسال کالا برای شما، تنها فردی که نام آن بروی بسته بندی درج شده است، با ارائه کارت شناسایی قادر به دریافت کالای مورد نظر خواهد بود.
از این رو اگر فرد دیگری قصد دریافت محصول سفارش داده شده را دارد، هنگام ثبت سفارش این موضوع را با کارشناسان فروش یاقوت در میان بگذارید. تا در مرحله دریافت کالای سفارش داده شده هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید و بتوانید در اسرع وقت کالای سفارش داده شده را تحویل بگیرید.

زمان کاری فروشگاه اینترنتی یاقوت شنبه تا پنجشنبه صبح ساعت 10 الی 19 می باشد.
اگر در شهری غیر از شهر تهران هستید، قبل از سفارش حتما با فروشگاه یاقوت تماس حاصل فرمایید و کارشناسان فروش را حتما مطلع کنید.
سفارش هایی که با باربری ارسال می شوند نیازمند زمان بیشتری برای تحویل می باشد و همچنین هزینه آن به عهده مشتری می باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
جستجو
اخبار منتخب
درمان کبد چرب به روش طب سنتی درمان کبد چرب به روش طب سنتی دوشنبه بیست و یکم آبان ۹۷ خواص معجزه آسای عرق بوقناق خواص معجزه آسای عرق بوقناق سه شنبه بیست و دوم آبان ۹۷ درمان چربی خون با عرق ترکیبی یاقوت درمان چربی خون با عرق ترکیبی یاقوت یکشنبه بیست و هفتم آبان ۹۷ خواص معجزه آسا و بیشمار عرق کاسنی یاقوت با غلظت خاص خواص معجزه آسا و بیشمار عرق کاسنی یاقوت با غلظت خاص یکشنبه بیست و هفتم آبان ۹۷ خواص درمانی عرق آویشن یاقوت با غلظت خاص خواص درمانی عرق آویشن یاقوت با غلظت خاص دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ عرق اترج یاقوت با غلظت خاص چه فوایدی دارد؟ عرق اترج یاقوت با غلظت خاص چه فوایدی دارد؟ دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ عرق اعجاب انگیز گیاه اسطوخدوس یاقوت با غلظت خاص عرق اعجاب انگیز گیاه اسطوخدوس یاقوت با غلظت خاص دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ خواص بی نظیر عرق آرتیشو یاقوت با غلظت خاص خواص بی نظیر عرق آرتیشو یاقوت با غلظت خاص چهارشنبه سی ام آبان ۹۷ ادویه جات در طب سنتی ادویه جات در طب سنتی سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷ خواص شفا بخش عرق بومادران یاقوت خواص شفا بخش عرق بومادران یاقوت سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷ دمنوش های گیاهی برای اعصاب و روان دمنوش های گیاهی برای اعصاب و روان سه شنبه بیستم آذر ۹۷ عسل و فواید درمانی آن عسل و فواید درمانی آن چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ گیاهان دارویی در طب سنتی گیاهان دارویی در طب سنتی چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ گلاب و خواص بی نظیر آن گلاب و خواص بی نظیر آن چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ روغن های گیاهی و خواص آنها روغن های گیاهی و خواص آنها چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ عرقیات آرامبخش عرقیات آرامبخش پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ کاهش چربی خون با گیاهان دارویی کاهش چربی خون با گیاهان دارویی پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ اگر کبدتان چرب است از این مواد مصرف نکنید اگر کبدتان چرب است از این مواد مصرف نکنید پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ دیابت یا قند خون دیابت یا قند خون پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ درمان سرفه خشک حساسیتی (آلرژی) در طب سنتی درمان سرفه خشک حساسیتی (آلرژی) در طب سنتی دوشنبه دهم دی ۹۷ مشاهده اخبار بیشترطراحی سایت و تبلیغات در گوگل با ایران وب سایت