menuordersearch
yaghoot-co.com

خواص معجزه آسای عرق بوقناق ,

۱۳۹۷/۸/۲۲ سه شنبه
(10)
(0)
خواص معجزه آسای عرق بوقناق
خواص معجزه آسای عرق بوقناق

خواص معجزه آسای عرق بوقناق یاقوت برای درمان قند خون و دیابت

مطمئناً، از داروی شگفت آوری که خداوند در طبیعت برای درمان بیماری دیابت قرار داده است حیرت زده خواهید شد.

گیاه بوقناق و زول گیاهان خارداری هستند که در فارسی به نام بابا خازن از آن یاد شده است. به علت خواص بوقناق که در ریشه و میوه این گیاه وجود دارد از آن در طب سنتی استفاده می شود. در گیاه بوقناق مقداری اینولین وجود دارد که به دلیل این شباهت آن به کنگر فرنگی به آن کنگر فرنگی وحشی نیز می گویند.
بوقناق از نظر طبع در طب سنتی گرم و خشک است و عده ای بر این باورند که طبع این گیاه سرد است و همچنین خاصیت ضد سم دارد. عرق بوقناق یاقوت برای پاک سازی کبد از سموم و بازکردن مجاری کبد به علت تاثیر مستقیمی که بر فعالیت های آنزیمی کبد دارد بسیار مفید می باشد.
عرق بوقناق یاقوت بر غدد فوق کلیه اثر مفید و موثر دارد و در همکاری با کبد مفید برای افزایش انسولین و فعال کردن لوزالمعده و کاهش قند خون و درمان دیابت اثر شگفت آوری دارد. عرق بوقناق جوش صورت را به علت فعال کردن و پاکسازی کبد و تصفیه خون از بین می برد و عروقی پوست را باز می کند و پوستی شفاف به همراه می آورد. همچنین برای نفخ معده و روده بسیار مفید است .
تمام قسمت های گیاه بوقناق، ساقه و شاخه ها بال دار هستند و در کناره و نوک آن ها خار وجود دارد. برگ های آن بزرگ و کشیده، بیضی با کناره ی خاردار و گل ها به رنگ بنفش به شکل یک طبق ضخیم و متراکم هستند که گل ها در روی آن قرار دارند. گل ها منتهی به خار هستند و در انتهای ساقه ی گل دهنده در تابستان ظاهر می شوند.

عرق بوقناق 52 خاصیت دارد که مهمترین آن ها عبارتند از :

 • عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف می سازد.
 • جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه ی خون از بین می برد.
 • برای نفخ معده و روده بسیار موثّر است.
 • برای دستگاه گوارش، درمان کولیت و فعّال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی عشر (دوازدهه) و تجزیه و تحلیل بردن چربی ها (تری گلیسیرید ها و کلسترول) بسیار خوب و موثّر عمل کرده است. افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند، قبل از غذا یک استکان و بعد از غذا نیز نصف استکان میل نمایند.
 • غدد فوق کلیه را فعال کرده، ترشح آدرنالین را تنظیم می کند و استرس و عصبانیت و اضطراب را از بین می برد.
 • یبوست را از میان برده و به رود ه ها نرمی می دهد.
 • جهت درمان ورم و سنگ کلیه و مثانه از آن می توان استفاده کرد.
 • خوردن آن باعث قطع ترشح شیر در مادران شیرده می گردد.
 • از همه جالب تر نقش آن در افزایش ترشح انسولین، فعال کردن لوزالمعده، کاهش قند خون و در نتیجه درمان دیابت است, به همین جهت در افراد غیر دیابتی باید حتماً با کمی عسل طبیعی میل شود چون به شدت قند خون را کاهش می دهد.

سوابق پژوهشی و آماردرمان موفق

در ابتدا عرق گیاه بوقناق گرفته شد و به صورت تصادفی روی مبتلایان به چند بیماری لاعلاج و صعب العلاج که از درمان های طب نوین و طب سنتی نتیجه نگرفته بودند، آزمایش گردید. پس از مدتی مشخص شد عرق بوقناق در مبتلایان به دیابت اثر مثبت شگفت آوری دارد و ادامه ی تحقیقات متمرکزشد.
با توجه به این که دو گیاه بوقناق و زول برای عموم ناشناخته بودند، جلب اعتماد مردم و راضی کردن بیماران برای مصرف این داروی جدید کار دشواری بود. ولی با مشخص شدن اثرات مثبت آن، به مرور مورد توجه واقبال قرار گرفت.
در یک طرح پژوهشی به مدت سه سال، بیش از 1000 نفر دیابتی از مناطق مختلف کشور با عرق بوقناق یاقوت تحت درمان قرار گرفتند که در تمام موارد نتیجه ی درمان مثبت بود و بیماری دیابت در این افراد تحت کنترل قرار گرفت.
دوره ی درمان چهارماهه از نظر برگشت بیماری و عوارض جانبی احتمالی دار و تحت نظر قرار گرفتند که در هیچ موردی عوارض جانبی و برگشت بیماری مشاهده نشد.
به طوری که از طریق مصاحبه های تلویزیونی اعلام کردند بیماری دیابت با عرق بوقناق (به شرط رعایت اصول صحیح تغذیه و تغییر سبک زندگی )قابل درمان است.
بیمارانی که در این طرح درمان قرار گرفتند، رژیم غذایی صحیح از نظر طب سنتی ایرانی را رعایت کرده و تنش های عصبی را با مصرف دمنوش های گیاهی کنترل کردند. همچنین مصرف داروهای شیمیایی را به طور کامل قطع کرده، دوره ی درمان را کامل نموده و دستور مصرف دارو را به صورت دقیق دنبال کردند.
همه ی افراد از نظر جسمی در شرایط مطلوب هستند و کسانی که انسولین تزریق می کردند دیگر نیازی به این کار ندارند.این درمان بر روی کودکان خیلی بهتر نتیجه داده است.
بیماری های دیگری که زول و بوقناق می تواند برای درمان آن ها موثر باشد عبارت اند از :

 • بیماری های خونی مانند کم خونی ها و کمبود پلاکت ها مانند بیماری IIP
 • بیماری تنفسی مانند آسم و تنگی نفس
 • بیماری ضعف عضله قلبی
 • پیشگیری و کاهش بروز سکته های مغزی و قلبی
 • درمان کولیت روده و رفع یبوست (یکی از بهترین خواص عرق زول و بوقناق)
 • تنظیم ترشح آدرنالین و کاهش استرس، عصبانیت
 • رفع جوش های صورت با فعال کردن کبد و تصفیه خون
 • آنتی دیابت که یک ترکیب صد در صد گیاهی و ارگانیک می باشد فاقد عوارض جانبی و بهترین راهکار درمانی دیابت است.

طریقه ی مصرف عرق بوقناق یاقوت

هر 8 ساعت یک فنجان


برای سفارش محصول عرق گیاهی بوقناق اصل یاقوت، با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با ثبت نام در سایت رسمی محصولات یاقوت با ثبت سفارش به صورت اینترنتی، محصولات مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
بیژن‌خدام
جمعه هجدهم بهمن ۹۸
پاسخ
()
()
باسلام،درشهرسمنان‌فقط‌يک‌عطاري‌محصولات‌ياقوت‌راداشت،امامدتي‌است‌که‌ميگويدبعلت‌نداشتن‌استاندارداداره‌تعزيرات‌‌بخاطر‌فروش‌اين‌محصول‌‌ماراجريمه‌ميکند،چرامحصول‌شمااستانداردرانميگيردباتوجه‌بهاينکه‌‌محصولات‌بي‌کيفيت‌همه‌استانداردرادارد.
پاسخ مدیر سایت
با سلام خدمت شما.در حال پیگیری و گرفتن استاندارد هستیم .انشالله به زودی دریافت میکنیم
جستجو
اخبار منتخب
درمان کبد چرب به روش طب سنتی درمان کبد چرب به روش طب سنتی دوشنبه بیست و یکم آبان ۹۷ خواص معجزه آسای عرق بوقناق خواص معجزه آسای عرق بوقناق سه شنبه بیست و دوم آبان ۹۷ درمان چربی خون با عرق ترکیبی یاقوت درمان چربی خون با عرق ترکیبی یاقوت یکشنبه بیست و هفتم آبان ۹۷ خواص معجزه آسا و بیشمار عرق کاسنی یاقوت با غلظت خاص خواص معجزه آسا و بیشمار عرق کاسنی یاقوت با غلظت خاص یکشنبه بیست و هفتم آبان ۹۷ خواص درمانی عرق آویشن یاقوت با غلظت خاص خواص درمانی عرق آویشن یاقوت با غلظت خاص دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ عرق اترج یاقوت با غلظت خاص چه فوایدی دارد؟ عرق اترج یاقوت با غلظت خاص چه فوایدی دارد؟ دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ عرق اعجاب انگیز گیاه اسطوخدوس یاقوت با غلظت خاص عرق اعجاب انگیز گیاه اسطوخدوس یاقوت با غلظت خاص دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ خواص بی نظیر عرق آرتیشو یاقوت با غلظت خاص خواص بی نظیر عرق آرتیشو یاقوت با غلظت خاص چهارشنبه سی ام آبان ۹۷ ادویه جات در طب سنتی ادویه جات در طب سنتی سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷ خواص شفا بخش عرق بومادران یاقوت خواص شفا بخش عرق بومادران یاقوت سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷ دمنوش های گیاهی برای اعصاب و روان دمنوش های گیاهی برای اعصاب و روان سه شنبه بیستم آذر ۹۷ عسل و فواید درمانی آن عسل و فواید درمانی آن چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ گیاهان دارویی در طب سنتی گیاهان دارویی در طب سنتی چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ گلاب و خواص بی نظیر آن گلاب و خواص بی نظیر آن چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ روغن های گیاهی و خواص آنها روغن های گیاهی و خواص آنها چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ عرقیات آرامبخش عرقیات آرامبخش پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ کاهش چربی خون با گیاهان دارویی کاهش چربی خون با گیاهان دارویی پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ اگر کبدتان چرب است از این مواد مصرف نکنید اگر کبدتان چرب است از این مواد مصرف نکنید پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ دیابت یا قند خون دیابت یا قند خون پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ درمان سرفه خشک حساسیتی (آلرژی) در طب سنتی درمان سرفه خشک حساسیتی (آلرژی) در طب سنتی دوشنبه دهم دی ۹۷ مشاهده اخبار بیشترطراحی سایت و تبلیغات در گوگل با ایران وب سایت