menuordersearch
yaghoot-co.com

درمان سنگ کلیه با عرق گیاهی خارخاسک یاقوت ,

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ سه شنبه
(3)
(0)
درمان سنگ کلیه با عرق گیاهی خارخاسک یاقوت
درمان سنگ کلیه با عرق گیاهی خارخاسک یاقوت

درمان طبیعی سنگ کلیه با عرقیات گیاهی یاقوت با غلظت خاص

خاطره یک درد شدید و ناتوان کننده، چیزی است که نگرانی دایمی از تکرار این وضعیت را در ذهن بیمارانی که یک بار به مصیبت سنگ کلیه گرفتار شده اند، زنده نگه می دارد. اما نباید نگران باشید، با روش های ساده درمانی طب سنتی، هم درد به راحتی درمان می شود و هم عامل ایجاد درد، یعنی سنگ کلیه.
در این مقاله به معرفی عرقیات گیاهی موثر در دفع سنگ کلیه، خواص آنها می پردازیم.

عرق خارخسک:
در فارسی خارخسک دارای نام های دیگری همچون شکر هنج و خارسوهوک وغیره است که در مناطق مختلف ایران شناخته می شود، در خارخسک آلکالویید و رزین و املاح نیترات یافت می شود.

خواص عرق گیاهی خارخسک:
در چین از خارخسک به عنوان قابض، سقط کننده ی جنین، قاعده آور، زیاد کننده ترشح شیر، افزایش دهنده ی نیروی جنسی، مدر، ضد جانور انگل شکم، تونیک و بند آورنده ی خون ریزی استفاده می شود. هم چنین به صورت غرغره برای معالجه التهاب و برفک دهان استفاده می شود و به عنوان ماده ی مغذی برای تقویت کبد و کلیه و هم چنین بری افزایش دید چشم کاربرد دارد.
در هند از آن به عنوان خنک کننده، مدر، تونیک و افزایش دهنده ی نیروی جنسی استفاده می شود و در موارد ادرار کردن با درد و ناراحتی های کلیه و دفع سنگ مثانه و ناتوانی جنسی تجویز می شود.
خارخسک از نظر طبیعت تقریبا گرم و خشک است، خارخسک زیاد کننده ادرار می باشد و مسکن درد مثانه و افزاینده ی اسپرم بوده و برای خرد کردن سنگ کلیه و مثانه بسیار مفید است.

احتیاط در مصرف:
به دلیل اینکه عرق خارخسک ممکن است موجب سقط جنین شود، مصرف آن برای زنان باردار ممنوع است و زیاده روی در مصرف آن در برخی افراد سردرد ایجاد می کند.

دیگر خواص عرق گیاهی خارخسک:
ملین بوده و برای اعتدال بخشیدن به اخلاط عامل موثری است.
عرق خارخسک را با عسل مخلوط کرده و برای رفع عفونت دهان و درد لثه و ورم های عضله ی حلق نافع است.
ضماد عصاره ی دم کرده ی آن برای رفع ورم گرم و جلوگیری از بروز آن مفید است.
عرق خارخسک مدر قوی و مصرف آن باعث شستشوی کلیه و مثانه و سنگ شکن، رفع سیاه سرفه، تصفیه کننده خون و کبد و درمان تب و لرز مفید است.

عرق گیاهی خارخاسک یاقوت برای سنگ کلیه عالی می باشد.

 

 

برای سفارش عرق گیاهی خارخاسک یاقوت با غلظتی خاص می توانید با ثبت نام در سایت www.yaghoot-co.com سفارش خود را ثبت کنید و یا با تماس با شماره تلفن های 02133640002 و 02133640640 به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
جستجو
اخبار منتخب
درمان کبد چرب به روش طب سنتی درمان کبد چرب به روش طب سنتی دوشنبه بیست و یکم آبان ۹۷ خواص معجزه آسای عرق بوقناق خواص معجزه آسای عرق بوقناق سه شنبه بیست و دوم آبان ۹۷ درمان چربی خون با عرق ترکیبی یاقوت درمان چربی خون با عرق ترکیبی یاقوت یکشنبه بیست و هفتم آبان ۹۷ خواص معجزه آسا و بیشمار عرق کاسنی یاقوت با غلظت خاص خواص معجزه آسا و بیشمار عرق کاسنی یاقوت با غلظت خاص یکشنبه بیست و هفتم آبان ۹۷ خواص درمانی عرق آویشن یاقوت با غلظت خاص خواص درمانی عرق آویشن یاقوت با غلظت خاص دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ عرق اترج یاقوت با غلظت خاص چه فوایدی دارد؟ عرق اترج یاقوت با غلظت خاص چه فوایدی دارد؟ دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ عرق اعجاب انگیز گیاه اسطوخدوس یاقوت با غلظت خاص عرق اعجاب انگیز گیاه اسطوخدوس یاقوت با غلظت خاص دوشنبه بیست و هشتم آبان ۹۷ خواص بی نظیر عرق آرتیشو یاقوت با غلظت خاص خواص بی نظیر عرق آرتیشو یاقوت با غلظت خاص چهارشنبه سی ام آبان ۹۷ ادویه جات در طب سنتی ادویه جات در طب سنتی سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷ خواص شفا بخش عرق بومادران یاقوت خواص شفا بخش عرق بومادران یاقوت سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷ دمنوش های گیاهی برای اعصاب و روان دمنوش های گیاهی برای اعصاب و روان سه شنبه بیستم آذر ۹۷ عسل و فواید درمانی آن عسل و فواید درمانی آن چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ گیاهان دارویی در طب سنتی گیاهان دارویی در طب سنتی چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ گلاب و خواص بی نظیر آن گلاب و خواص بی نظیر آن چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ روغن های گیاهی و خواص آنها روغن های گیاهی و خواص آنها چهارشنبه بیست و یکم آذر ۹۷ عرقیات آرامبخش عرقیات آرامبخش پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ کاهش چربی خون با گیاهان دارویی کاهش چربی خون با گیاهان دارویی پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ اگر کبدتان چرب است از این مواد مصرف نکنید اگر کبدتان چرب است از این مواد مصرف نکنید پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ دیابت یا قند خون دیابت یا قند خون پنج شنبه بیست و دوم آذر ۹۷ درمان سرفه خشک حساسیتی (آلرژی) در طب سنتی درمان سرفه خشک حساسیتی (آلرژی) در طب سنتی دوشنبه دهم دی ۹۷ مشاهده اخبار بیشترطراحی سایت و تبلیغات در گوگل با ایران وب سایت